W tegorocznej edycji festiwalu zagrają:

7 czerwca:

Pablopavo i Ludziki – tekściarz, kompozytor, wokalista i gitarzysta w różnych zespołach. Podczas festiwalu zagra wraz z zespołem Pablopavo i ludziki, który założył w 2009 roku. Zespół ma na swoim koncie już 5 płyt.

Mikromusic – polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop.W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe.

Smolik // Kev Fox – eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa brytyjskiego songwrittera.

8 czerwca

Wczasy – duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się ostatnio głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej.

Żaneta Łabudzka – wokalistka i aktorka. Szerszej publiczności dała się poznać przez udział w programach Talent Show czy serialach fabularnych. Finalistka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (2016). W styczniu 2019r. wydała swój debiutancki album „Sama z Tobą”.

Marika – zaczynała w 2002 r. od brzmień na pograniczu reggae i soulu, jej ostatni album  to nowy rozdział w karierze artystki, związany ze zmianą stylistyki na elektroniczny pop. W swoim dorobku ma 5 albumów, nominację do Fryderyków i SuperJedynek.

Więcej o artystach przeczytacie w zakładce “Artyści’.